Parduodamas namas su 12 arų žemės sklypu vienoje iš patraukliausių Kauno miesto vietų!

Location icon
Kaunas, Aleksotas
Area icon
184.77
Bed icon
6
Bath icon
196 900 €
1065 €/m²
No items found.
Indrė Žaganevičiūtė
Nekilnojamo turto ekspertė
Man labai svarbus atgalinis ryšys. Aš noriu Jus išgirsti ir kartu rasti sprendimą, kad Jūsų lukesčiai būtų ne tik patenktinti, bet ir viršyti.
Daugiau
Characteristics
Neighborhood:
Aleksotas
Street:
Krosnos g.
Area:
184.77
Plot area:
12.32
-
Total floors:
2
Number of rooms:
6
Year:
1968
Building material:
Mūrinis
Windows:
Plastikiniai
Installation:
Įrengtas
Heating:
Dujinis
Garage area:
-
Ypatybės
Rajonas:
Aleksotas
Gatvė
Krosnos g.
Plotas:
184.77
Sklypo plotas:
12.32
-
Aukštai.:
2
Kambariai:
6
Statybos metai:
1968
Renovacija
Pastato tipas:
Mūrinis
Langai:
Plastikiniai
Įrengimas:
Įrengtas
Šildymas:
Dujinis
Garažas, vietų sk.:
-
Vieta
Location icon
Kaunas, Aleksotas
Aprašymas

Namas mūrinis plytinis su oro tarpu. 2003 metais daryta rekonstrukcija ir jis yra atnaujintas. Oro tarpas užpildytas apšiltintomis putomis. Vanduo – miesto. Kanalizacija - miesto. Dujos – yra. NAUJI PLASTIKINIAI VAMZDŽIAI. Pastatytas dujų katilas. ŠILDYMAS AUTONOMINIS DUJOMIS, tačiau yra ir kieto kuro katilas, kuris taip pat puikiai veikia. Du san. mazgai- pirmame ir antrame aukšte. NAMAS PARDUODAMAS SU BALDAIS IR BUITINE TACHNIKA (skalbimo mašina, šaldytuvas, dujinė viryklė, orkaitė, indaplovė). Durys- medinės, grindys- medinės, laminatas. Visur plastikiniai langai. Name yra išvedžiota signalizacija.

Namas dėkingo išplanavimo, kurį lengvai galima keisti ir įgyvendinti savo viziją. Daug langų, tad labai šviesus.

Namo naudingas plotas 121 kv.m. Pirmame aukšte: kambarys- 29,18 kv.m., kambarys- 12,65 kv.m., virtuvė- 10,69 kv.m., san. mazgas- 4,38 kv.m., tamburas- 2,73 . Antrame aukšte keturi miegamieji kambariai: kambariai- 18,27 kv.m.,8,47 kv.m., 9,06 kv.m. ir 12,65 kv.m, san.mazgas- 4,73 kv.m., koridorius- 4,25 kv.m..

Po visu namu yra rūsys, katilinė. Bendras plotas- 60 kv.m.

Namas turi du įėjimus iš skirtingų pusių, todėl esant poreikiui yra galimybė atskirti pirmą ir antrą aukštus ir gyventi dviems šeimoms.

KIEME YRA ŪKINIS PASTATAS, KURIAME ĮRENGTA PIRTIS IR GARAŽAS. Čia šaltais žiemos vakarai galėsite mėgautis židiniu ir turėti savo atskirą laisvalaikio zoną.

LABAI RAMI VIETA – namas akligatvyje ant šlaito. Tai puiki vieta, norintiems turėti namus ramybės oazėje ir kartu būti arti miesto centro!!! STRATEGIŠKAI IDEALI VIETA. Iki Kauno miesto centro vos 5minutės. Netoliese prekybos centrai: IKI, LIDL, MAXIMA, SENUKAI. Taip pat mokymosi įstaigos: VĮ Kauno Julijanavos katališka vidurinė mokykla, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija bei Kauno lopšelis-darželis “Boružėlė”. Puikus susisiekimas viešuoju transportu su miesto centru, bei kitais mikrorajonais.

TAI PUIKUS PASIRINKIMAS ŠEIMAI!

close icon

Contact Us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
close icon

Susisiekite

Ačiū! Jūsų pasiūlymas gautas!
Oops! Something went wrong while submitting the form.